Casa La Amelia Villa
| Wifi Wi-Fi | Bejelentkezés/Kijelentkezés Gyors be- és kijelentkezés | Nemdohányzó Nemdohányzó szobák |
| Légkondicionálás | Háziállat nem engedélyezett |
A Casa La Amelia Villa Mar de Cobo közel van olyan városi nevezetességekhez, mint a mindössze 5 percnyi sétára található Playas de Mar de Cobo.
A Gauchito Gil 3 km-re, az Albufera Mar Chiquita pedig nagyjából 3,1 km-re fekszik a Mar de Cobo városi nyaralótól.
A Mar de Cobo városi szállás ablakaiból a vendégek élvezhetik a kertre néző kilátást. A fürdőszobai felszerelések bidét is magukba foglalnak. A fürdőszobai kényelmek magukba foglalják a hajszárítót és törölközőket.
A Casa La Amelia Villa biztosít önnek mosogatógépet, kávé/tea készítőt és hűtőt a teljesen felszerelt konyhában. Az ingatlantól kőhajításnyira található a Hosteria El Oasis, ahol a vendégek argentin ételeket fogyaszthatnak.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó szobák
- Wi-Fi
- Parkoló
- Gyors be- és kijelentkezés
- Háziállat nem engedélyezett
- Biztonsági szolgálat
- Poggyászmegőrzés
- Valutaváltó
- Kandalló
- Tűzoltó készülékek
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Kültéri étkezősarok
- Piknik terület/Kempingasztalok
Tevékenységek és relaxáció
- Kert
- Grillezési lehetőség
Szolgáltatások
- Takarítás
- Mosoda
- Idegenvezetés/Jegyiroda
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Fűtés
- Ülősarok
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- Nadrágprés
- Mosógép
- LCD TV
- Táblajátékok
- Parketta
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa La Amelia Villa milyen messze van az Astor Piazzolla nemzetkozi repülőtértől?
A Casa La Amelia Villa autóval 31 percre van az Astor Piazzolla nemzetkozi repülőtértől. - ❓
A Casa La Amelia Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa La Amelia Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Casa La Amelia Villa biztosít konyhát?
Ez a Casa La Amelia Villa mosogatógéppel és sütővel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
A nyaraló engedélyezi a háziállatokat?
Nem, a nyaraló nem engedélyez háziállatot.